Jant Düzeltme

Aracınızla seyir halinde ya da park esnasında oluşan kazalar, kaldırıma çarpma gibi alınan darbeler sonucunda jantlar yamulabilir, hasar görebilir. Kaza haricinde inmiş lastikle seyir halinde devam eden araçlarda da jant yamulmaları meydana gelmektedir.

Jant Düzeltme

Hasar gören jantların, jant düzeltme makinesinde eski haline getirilmesi gerekir. Atlas Garaj Lastik olarak, profesyonel ekibimizle birlikte İstanbul’da jant düzeltme hizmeti vermekteyiz.

Son dönemde yan sanayi piyasasında tek jant bulmanın zorlaşması ve orijinal satılan jantların da fahiş fiyatlara sahip olması nedeniyle jant düzeltme işlemi, araç sahipleri için ekonomik bir alternatif sunuyor. Atlas Garaj Lastik İstanbul’da jant tamiri nasıl yapılır, jant düzeltme nasıl yapılır gibi sorularınız cevabını vermekteyiz. Konu hakkında detaylı bilgi için bizlere telefon üzerinden ulaşabilir ya da doğrudan misafirimiz olabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini esas alan ilkemizle sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Jantlarda oluşan hasarlar aracın titremesine ve sağa/sola çekmesine neden olur. Bu sebeple jant düzeltme işleminin uygulanması, araç dinamiği ve sürüş konforu için büyük önem taşır. Kaza sonucu yamulan ya da çatlayan alaşımlı, çelik alaşımlı ve normal jantlar olmak üzere tüm jant tiplerine jant düzeltme işlemi uygulanmaktadır.

Jant düzeltme işlemi BMW, Mercedes, Honda, Wolksvagen, Ford, Renault, Fiat, Nissan, Peugeot dahil olmak üzere tüm marka ve modellerde uygulanmaktadır.

Atlas Garaj Lastik

Gazi Osmanpaşa Cd No:50, 34060 Alibeyköy, Eyüpsultan/İstanbul

BİZİ ARAYIN

+90 (212) 909 24 47